Aktuality budova Tábor

Pravidla pro návštěvy
22. 06. 2022

Návštěvy bez omezení, denně 9,00-18,00 hod.

Podrobné informace k návštěvám zde.

Celý článek
Vítání léta
21. 06. 2022
Za hudebního doprovodu manželů Ševčíkových a letního občerstvení v podobě zmrzlinového poháru jsme společně přivítali léto. Zazpívali jsme si, popovídali, někteří i zatančili, a teď se jen  můžeme se těšit na nadcházející letní dny. 
Celý článek
Návštěva zvířátek
15. 06. 2022
Dnešní odpoledne na naše obyvatele čekalo na zahradě velké překvapení v podobě zvířátek. Všechny návštěva moc potěšila, obzvláště pak malé kůzlátko Bezinka. K pohoštění byla přpravena malá ochutnávka sýrů. 
Celý článek
Koncert vážné hudby
13. 06. 2022
Už podruhé nás navštívila paní Pavla Chalupová (soprán)  a pan Jan Fojt  (tenor a kytara) , kteří si pro naše posluchače připravili koncertní pásmo s písněmi z různých žánrů,  např.  z operety, populární hudby nebo vážné hudby. 
Celý článek
přednáška Středověké Brno
26. 05. 2022
Navázali jsme spolupráci s informačním centrem města Brna a dohodli se, že pro náš domov uspořádají přednášku na téma "Středověké Brno". Povídání vedl pan Jakub Kříž, který mluvil moc zajímavě,  a nastínil nám pomocí fotografiií jak Brno vypadalo v době rozmachu řemesel a  obchodu. 
Celý článek
Pálení čarodějnic
28. 04. 2022
Protože nám přálo počasí zahájili jsme zahradní sezónu pálením čarodějnic. Čarodějnici jsme upálili pouze symbolicky, ale hlavně se všichni těšili na letošní první špekáčky. Akce se vydařila, a těšíme se na další. 
Celý článek
Velikonoční posezení s tombolou
12. 04. 2022
Tradiční velikonoční posezení jsme zpestřili tombolou, která se jindy  koná na masopustní veselí. A protože jde o velmi oblíbenou zábavu mezi obyvateli, připravili jsme ji pro naše obyvatele na velikonočí svátky. První cena opět dort, který od výherkyně dostali na ochutnání všichni účastění. 
Celý článek
Velikonoční pečení
05. 04. 2022
S přicházejícími velikonočními svátky jsme se společně vrhly na pečení na lineckého cukroví s velikonočními motivy. 
Celý článek
Bingo
29. 03. 2022
Opět jsme se sešli po delší pauze u společenské hry BINGO, kteráse stala  oblíbenou  vyhledávanou zábavou. 
Celý článek
Promítání fotografií z akcí
22. 02. 2022
již tradičně jsme se sešli, abychom našim obyvatelům promítly fotografie z proběhlých akcí. Společně všichni tak vždy  zavzpomínáme, co jsme v uplynulém půl roce zažili.  A protože se blíží masopust, nechyběly k chuti usmažené koblížky. 
Celý článek
Zpívání s harmonikou
02. 02. 2022
Do našeho domova zavítal pan Karel Mifko, který našim obyvatelům zahrál na harmoniku,  a všichni měli  tak možnost , si společně zazpívat své oblíbené lidové písničky. 
Celý článek
Rezekvítek vzpomínka na Vánoce
11. 01. 2022
Společně s Rezekvítkem jsme si připomenuly vánoční svátky, a to malým programem, který pro naše klientky kolegyně z rezekvítku připravily. 
Celý článek